Home > zawody > Bieg Konstytucji 3 Maja

Bieg Konstytucji 3 Maja

Dzisiejsze Święto uczciłem razem z dwoma tysiącami osób biegnącymi ulicami miasta w XX Biegu Konstytucji. Atmosfera bardzo podniosła i co najważniejsze na sportowo.

Świetnie się wygrywa 🙂

Udało mi się poprawić rekord trasy z 15:13 na 14:53, co wcale na trudnej trasie nie było takie łatwe. Najtrudniejszy był długi podbieg na ulicy Agrykola,  jednak to mój teren treningowy, gdzie już od dwóch lat ćwiczę tam siłę biegową, dlatego czułem się tam jak u siebie i właśnie tam wypracowałem sobie przewagę.

Dzisiaj dodatkowo padł mój rekord udzielonych wywiadów. Bardzo mnie to cieszy i dowodzi, że bieganie jest super popularne!!!

Poniżej kilka fragmentów, które udało mi się nagrać. Byli też dziennikarze TVP Info , Superstacji, Radia ZET i wielu innych.

Wiadomości sportowe TVP1:

Teleexpress TVP1:

TVN Warszawa: w pierwszym najwięcej o mnie

W biegu reprezentowałem barwy „RAZEM po zdrowie finansowe! Ścieżki Biegowe”. Chodzi o 2 akcje:

– RAZEM po zdrowie finansowe! to akcja promująca idee wprowadzenia ulg podatkowych w długodystansowym oszczędzaniu w III filarze. Upowszechniająca wiedzę o finansach osobistych.

więcej na www.pipuif.pl

– Ścieżki Biegowe to bezpłatne, regularne treningi prowadzone  2 razy w tygodniu przez profesjonalnych trenerów w 23 miejscach w Polsce.

więcej na www.sciezki-biegowe.pl

Fajne zdjęcie znajduje się też na portalu Gazety Wyborczej http://wyborcza.pl/duzy_kadr/1,97904,7838045,Obchody_3_Maja.html

Be Sociable, Share!
Kategorie:zawody
 1. MMM
  Maj 3rd, 2010 at 15:14 | #1

  Skromny wpis, a przecież nie tylko zwycięstwo ale i rekord trasy – 15 minut złamane. Gratulacje! Swoją drogą równie szybki jak bieg jest też update strony 🙂 Tak trzymać! Pozdrawiam

 2. kuba
  Maj 4th, 2010 at 13:56 | #2

  no już dobrze, z tym rekordem trasy, już dobrze:)) gratulacje, ale jak ja biegłem to było cały czas pod wiatr, pomyliłem 3 razy kierunki biegu, górka była bardziej stroma, a na mecie nie było tyle kamer…

 3. Maj 4th, 2010 at 15:43 | #3

  Brawo Mariusz!!! 😀

 4. Maj 4th, 2010 at 20:13 | #4

  MMM :

  Skromny wpis, a przecież nie tylko zwycięstwo ale i rekord trasy – 15 minut złamane. Gratulacje! Swoją drogą równie szybki jak bieg jest też update strony :) Tak trzymać! Pozdrawiam

  Już rozbudowuję i dodałem informację o rekordzie 🙂

 5. anig
  Maj 6th, 2010 at 18:11 | #5

  jesteś bardzo pozytywnym człowiekiem.

 1. Brak jeszcze trackbacków