Home > Aktualności > Słoneczko

Słoneczko

Po 10 dniach obozu nad Szklarską Porębą wreszcie pokazało się słońce 🙂

Chęci do biegania wzrosły o 100%, choć po ostatnich wiadomościach oczywiście motywacji nie brakuje! Dzisiaj w planie bieg z narastającą prędkością na Reglach na dystansie 17-18km. Ostatnio kończyliśmy dobrze poniżej 3:10, zobaczymy jak będzie dzisiaj…

No i po treningu.

Dzisiaj czas łączny był lepszy, jednak zmęczenie już powoli daje o sobie znać. W pracy maratońskiej jest tak, że obciążenia treningowe muszą się nawarstwiać i biega się ciągle na ciężkich nogach, ciągle lekko podmęczonym. Ale za to jak się zmniejszy trening na kilka dni przed głównym startem, to dopiero jest gaz 🙂

Be Sociable, Share!
Kategorie:Aktualności
 1. Maj 20th, 2010 at 15:25 | #1

  Cześć,

  Wybieram się właśnie na urlop w tamte rejony – jakie trasy polecasz dla ambitnego amatora?

  Z góry dzięki za pomoc 🙂

 2. Maj 20th, 2010 at 16:31 | #2

  @Mauser
  Podstawa to droga pod Reglami. Polecam też trasy w Górach Izerskich – start z Jakuszyc w stronę schroniska Orle i dalej do Chaty Górzystów. Biegamy też na Zakręt Śmierci (to trasa asfaltowa). Fajne są też wycieczki na Szrenicę i Łabski Szczyt oraz na Chojnik (tam można podjechać samochodem do Podgórzyna i tam pokręcić się w okolicach Chojnika, gdzie są dosyć płaskie i piękne leśne trasy)

 3. Tomek
  Maj 25th, 2010 at 11:23 | #3

  Też tam się wybieram i już nie mogę się doczekać 🙂 Ale..z takim prędkościami, to na pewno biegać nie będę :)))

 4. Czerwiec 5th, 2010 at 22:58 | #4

  Dzięki za porady, ale przy aktywnym wypoczynku (co najmniej 5 godzin chodzenia po górach dziennie) ciężko było do tego biegać. Pozostały poranne pobudki i około godzinne treningi. Próbując wspiąć się choć trochę pod Szrenicę uświadomiłem sobie jak ciężką pracę wykonujesz aby osiągać swoje wyniki. Chylę czoła i z całego serca kibicuję.

  Ostatniego dnia pobytu zdobyłem Wodospad Kamieńczyka biegiem i uznaję to za swój duży sukces. Może za rok, gdy będę miał już maratoński debiut za sobą, uda się zrobić więcej kilometrów po górach.

 1. Brak jeszcze trackbacków