Home > Aktualności > XXIII Bieg Niepodległości w Warszawie

XXIII Bieg Niepodległości w Warszawie

Już w piątek pobiegnę w Biegu Niepodległości w Warszawie. Długo nie mogłem się zdecydować, czy wziąć udział w biegu. Dla mnie to ważne święto narodowe, dlatego startując w takich zawodach, chcę wypaść jak najlepiej, a po maratonie z formą różnie bywa. Pierwszy tydzień wskazywał, że raczej nie ma szans, ale z każdym kolejnym dniem jest lepiej, a w mojej sytuacji, kiedy to miałem mało startów, jest wręcz wskazane, aby teraz jeszcze kilka razy wystartować i wybiegać tę maratońską formę.

We wtorek dla sprawdzenia pobiegłem szybszy jeden, kilometrowy odcinek. Zdziwiłem się, bo mój zaktualizowany SportWach, teraz już z dokładnością do setnych, pokazał 2:38,55. Hm… nie spodziewałem się, że będzie to takie łatwe. Widać, że odpocząłem, nogi są mocne i spragnione szybkiego biegania.

Wcześniej dowiedziałem się, że dostałem powołanie do reprezentacji kraju na wyjazd do Japonii na tradycyjny listopadowy Ekiden 23.11.2011 r. Na wyspie Chiba pobiegnę w mieszanej sztafecie maratońskiej, więc przetarcie w biegu 11 listopada jak najbardziej pasuje.

Z tego co się orientuję, w terminie 11 listopada jest najwięcej imprez biegowych w kalendarzu. Z tego tytułu życzę powodzenia wszystkim czytającym! Wierzę, że większość z Was również wystartuje w jednym z biegów Niepodległości w Waszych miastach, a jeśli nie, to zachęcam do kibicowania na żywo. Ładna pogoda ma być…

Be Sociable, Share!
Kategorie:Aktualności
 1. Listopad 9th, 2011 at 23:40 | #1

  Miałem być w Warszawie fotografować bieg ale jakiś mecz z chłopakami od pizzy wymyślili we Wrocławiu i trzeba namiot pakować i ruszać w drogę. Powodzenia!

 2. Listopad 10th, 2011 at 08:34 | #2

  @Arek
  eee tam…
  Bieg jest rano, a mecz wieczorem. Wrocław ma piękną drogę dojazdową do stadionu.

 3. MMM
  Listopad 10th, 2011 at 15:19 | #3

  Śmigniesz i wygrasz jak rok temu. Powodzenia! Ja też biegnę. Ty powalczysz z 30 minutami a ja z 50 🙂

 4. Karol
  Listopad 13th, 2011 at 16:57 | #4

  Co za SportWatch mierzy do setnych części?

 5. Listopad 14th, 2011 at 20:16 | #5

  to Nike SportWach GPS – kilka słów o nim znaleźć można w zakładce Nike.
  Bardzo przyjemne urządzenie – polecam, choć jeszcze w Polsce kupić nie można. Jak będą już na rynku, napiszę o nim swoją recenzję.

 1. Brak jeszcze trackbacków