Home > Bez kategorii > tydzień dobrej roboty

tydzień dobrej roboty

Zeszły tydzień był wreszcie udany – w samą porę 🙂 Przebiegłem kawał drogi, bo 180 kilometrów po trudnych terenach doliny Keiro.

Oczywiście nie szalałem zbytnio, bo nauczony doświadczeniami poprzednich lat i niedawną jeszcze kontuzją, wiem, że trzeba się teraz wprowadzić do biegania, że w w tak wysokich górach najlepiej skutkuje zachowawczy trening. Na intensywne bodźce będzie czas w marcu i kwietniu.

Zdecydowaną większość środków treningowych stanowiły zwykłe wybiegania i to w dosyć wolnym tempie, ale mimo tego na wysokim i nierównym tętnie, co powodują liczne podbiegi i zbiegi oraz oczywiście wysokość nad poziomem morza w granicach 2350m. Z szybszych treningów zrobiłem zabawę biegową na 300-setkach, podbiegi i pierwsze wprowadzające tempo – na zmianę 800-setki i 600-setki. Niedługo wrzucę filmik – ale się wymęczyłem, mimo, że biegałem niezbyt szybko. Tu nie ma jak oddychać…

Wiem, że to niektórych może zdenerwować, ale słońce świeci bez przerwy. Pogoda jest idealna. Nie szkoda tych zainwestowanych pieniędzy, wiedząc, że w Ojczyźnie straszne mrozy. Trzymajcie się już za 12 dni do Was dołączam.

Be Sociable, Share!
Kategorie:Bez kategorii
 1. Outsider991
  Styczeń 31st, 2012 at 17:01 | #1

  U nas też cały czas świeci słońce 😉
  a czy 25 na plusie czy 15 na minusie to przecież żadna różnica 😀

 2. Michu87
  Styczeń 31st, 2012 at 20:21 | #2

  i super najważniejsze ze wszystko idzie pozytywnie.

  teraz ja szybko się kuruje i ruszam do roboty 🙂

  powodzenia i pozdrawiam

 3. bartek
  Luty 1st, 2012 at 08:16 | #3

  Miejmy nadzieję, że jak wrócisz za te 12 dni to mrozy ustąpią:) ja się wczoraj poddałem i przeniosłem się na bieżnie (nawet udałeo się zmęczyć – wyszedł całkiem mocny trening), wiem że to profanacja, ale bieganie przed pracą o 6rano przy tym mrozie uznaję juz za lekką przesadę – szkoda płuc

 4. Luty 1st, 2012 at 10:02 | #4

  Mariusz, u nas też słońce świeci 🙂 ale jest troszkę chłodniej, rano było jakieś – 16 stopni 😉

 1. Brak jeszcze trackbacków