Home > Aktualności, trening > Nike+ Run Club

Nike+ Run Club

wyznaczamy tempoOd kilku miesięcy współtworzę projekt Nike+ Run Club. Wraz z Kubą Wiśniewskim i Magdą Wierzbicką nosimy dumne miano Coacha NRC. Na każdym treningu Uczestnicy prowadzeni są w kilku grupach zaawansowania przez doświadczonych Pacerów, z których każdy ma za sobą (lub jest w trakcie) karierę wyczynową. Zajęcia są bezpłatne. Wszystko na najwyższym poziomie, czasem martwię się, że aż za wysokim, bo rozpieścimy biegaczy, a na długich dystansach twardym trzeba być:)

Terminy, godziny zajęć i szczegółowy program znajdują się na stronie www.nike.com/warsaw. Zajęcia są bezpłatne, w dodatku dbamy o nawodnienie i przekąski po treningu. Wszystko ma ręce i nogi, jest starannie przemyślaną drogą do sukcesu. Są też zajęcia dla początkujących i siłowe treningi obwodowe, więc program jest kompleksowy. Krótko mówiąc: nie tylko biegamy wspólnie, ale przede wszystkim trenujemy i pokazujemy, jak najskuteczniej podnosić swoją formę.

Coach

Kategorie:Aktualności, trening
 1. FilipO
  Styczeń 22nd, 2016 at 14:35 | #1

  Wszystko super. Tylko dlaczego Warszawa :P? Zapraszamy do Poznania ;).

 2. Rafał
  Styczeń 26th, 2016 at 10:36 | #2

  Panie Mariuszu,

  Gorąco radzę założyć fanpage i tam publikować odnośniki do wpisów z tego bloga. W ten sposób wielokrotnie powiększy Pan swój zasięg oddziaływania. Na przykład Warszawski Biegacz, albo Kasia Gorlo, Panna Anna – oni wszyscy w ten sposób promują swoją stronę. A Pan ma bardzo wartościowe posty.

 3. Rafał
  Styczeń 26th, 2016 at 10:37 | #3

  OK, widzę że fanpage jest, ale odnośników do postów na blogu brak 🙂

 4. Styczeń 26th, 2016 at 15:40 | #4

  Dzięki za recenzję!
  Wszystko jest, tylko czasu brak na regularne publikowanie treści 🙂

 1. Brak jeszcze trackbacków