Home > Aktualności, porady, trening > Trenuj jak ja, trenuj ze mną!

Trenuj jak ja, trenuj ze mną!

Znacie mnie jako niepoddającego się biegacza, poznajcie jako Trenera, który zadba o Wasze sukcesy!

Zapraszam Was na platformę treningową i-Sport, która jest jedyna tego typu forma usługi sportowej  w Polsce. Wśród multi-dyscyplinowej możliwości wyboru jest oczywiście bieganie, a tam mojego autorstwa plany treningowe,  odpowiednio przeszkolona Kadra Trenerska, dostęp do filmów instruktażowych z zakresu technik biegania, ćwiczeń doskonalących umiejętności, doboru sprzętu, Twój indywidualny plan dietetyczny i wiele innych.

I-Sport to profesjonalny trener, dietetyk i asystent sportowy w jednej osobie. Możesz być z nim w stałym kontakcie telefonicznym, napisać do niego na platformie treningowej oraz połączyć się z nim za pomocą aplikacji mobilnej i-Sport. Jeszcze nigdy realizacja postanowień, aktywność sportowa i zdrowy styl życia nie były tak proste. Z i-Sport poprawisz swoje wyniki i przygotujesz się do zawodów – możesz nie tylko biegać, ale też jeździć na rowerze, pływać, uprawiać triathlon lub fitness.

Clipboard01

Zakres usługi dla zawodnika:

 1. Osobisty trener w nieograniczonym wymiarze kontaktu
 2. Plan treningowy dopasowany do indywidualnych celów sportowych
 3. Dieta na każdy dzień dopasowana do planu treningowego
 4. Materiały video uzupełniające plan treningowy (technika, rozciąganie, stabilizacja itp.)
 5. Dostęp do platformy internetowej w wersji desktop i mobile
 6. Aplikacja mobilna i-Sport zintegrowana z platforma desktop

Wszystko to za bardzo rozsądną cenę!

Dlaczego ja?

„Ucząc innych, uczysz siebie”

Biegi długie trenuje już 22 lata, co doprowadziło mnie do wyników sportowych europejskiej czołówki,  ale również nauczyło dbać o wszelkie sprawy okołotreningowe. Chciałbym przekazywać moją wiedzę i doświadczenie szerszemu gronu biegaczy, triathlonistów, osób zajmujących się szeroko pojętym fitnessem.

Będę szczęśliwy, jeśli również Wy będziecie trenować lepiej i skuteczniej, a także jeżeli będzie to Wam przynosić taką samą radość, jaką mi przynosi od tak wielu lat.

Ja ciągle trenuję, nie ustaję w walce, dlatego rozumiem doskonale Wasze pragnienia. Powiecie tu: bieganie wyczynowe, to nie moje bieganie amatorskie – nic bardziej mylnego. Wyczyn to tylko próba sił w maksymalnym możliwym wymiarze, dlatego moja wiedza jest szczegółowo zgłębiona.

Od 2005 roku po ukończeniu Akademii Wychowania Fizycznego i studiów trenerskich uczestniczę czynnie w treningu Biegaczy Amatorów. Najpierw przez wiele lat prowadziłem zajęcia jako Trener, a następnie koordynowałem akcję Ścieżki Biegowe, w której rocznie trenowało blisko 30 tysięcy Uczestników. W tej chwili jestem Coache’em w programie Nike+Run Club, gdzie realizuję się jako specjalista w zakresie układania merytoryki treningu, a także prowadzeniu zajęć z dużymi i urozmaiconymi grupami.

Od lat prowadzę treningi personalne i grupowe. Moi podopieczni odnoszą sukcesy nie tylko na arenie krajowej, ale także międzynarodowej.

Clipboard04Trenowałem i startowałem praktycznie na całym Świecie, znam tajniki wielu szkół treningowych. Wiem jak trenują najlepsi, a także jak pracują najlepsi trenerzy. Cała ta wiedza znajduje się na platformie I-Sport, gdzie tworzyłem w 100% treści biegowe, a także współtworzyłem treści z zakresu triathlonu.

Ja „nabiegałem” w Maratonie 2:11.20 i mam zamiar się jeszcze poprawić – zrób to razem ze mną!

 

Poniżej dla ilustracji główne screeny z pltaformy i-Sport (wszystko w jednym miejscu):

 1. Przykładowe cele treningowe
 2. Pulpit zawodnika:
  1. Pulpit zarządzania
  2. Kalendarz treningowy
  3. Statystyki odbytych treningów / aktywności
  4. Zarządzanie grupami
 3. Plan dietetyczny
 4. Aplikacja mobila

AD.1. Przykładowe  cele treningowe

BIEGANIE – ROWER – PŁYWANIE – TRIATHLON – FITNESS

przykładowe programy treningowe (bieganie)

1 2

AD.2.    PULPIT ZAWODNIKA

AD.2.1. widok kalendarz tygodniowy

3

AD.2.2. widok kalendarz dzienny

4AD.2.3. statystyki zawodnika

5AD.2.4. zarządzanie grupami / zakładanie grup

6

AD.3. Plan dietetyczny

7

Ad.4. Aplikacja mobilna  i-Sport – narzędzie zintegrowane z usługą i-Sport, szybki kontakt z trenerem

1098Na rozgrzewkę przykładowy film, jakich przygotowałem dla Ciebie kilkanaście:

zestaw rozgrzewkowy from i-Sport on Vimeo.

Jeśli jeszcze Cię nie przekonałem, wypróbuj za darmo przez miesiąc. Wystarczy, że podczas rejestracji wpiszesz kod GIZA.

Zapraszam serdecznie I-Sport.pl

 1. Michal
  Lipiec 26th, 2016 at 16:45 | #1

  Mariusz będzie jakaś opcja dla zaawansowanych amatorów, takich którzy potrzebują planów na 2.35.00?
  Pozdrawiam

 2. Lipiec 26th, 2016 at 17:24 | #2

  Witaj Michał,
  W tej chwili nie przewidujemy takiej opcji planu treningowego, ale jak będziemy się rozwijać, to owszem.
  Bieganie 2:35 wymaga nie tylko kontaktu e-mail/telefon, ale również okresowo spotkań, być może wspólny obóz treningowy. To jest tzw. „wyższa szkoła jazdy” 😉
  Pozdrawiam i życzę powodzenia w treningu!

 3. James
  Lipiec 26th, 2016 at 22:48 | #3

  Gdzie trzeba wpisać ten kod GIZA ?

 4. Lipiec 27th, 2016 at 07:06 | #4

  James :

  Gdzie trzeba wpisać ten kod GIZA ?

  KOD trzeba wpisać po wyborze planu i rejestracji.
  Zamiast płatności na końcu jest możliwość wpisania KODU i właśnie tam należy go wpisać
  W razie problemów, proszę pisać 🙂

 5. Mikołaj
  Sierpień 1st, 2016 at 17:05 | #5

  Mariusz jakie plany startowe i treningowe przed maratonem? Planujesz jakieś obozy? Pozdrawiam i życzę powodzenia

 6. Miłosz
  Sierpień 1st, 2016 at 22:05 | #6

  A gdzie to trenowanie z trenerem? Po rejestracji już po minucie miałem automatycznie wygenerowany plan na cały miesiąc. Żadnej ankiety dotyczącej aktualnej formy, kontuzji, oczekiwań (oprócz wyboru dystansu i czasu na jaki chce się przygotować) itd. Rzeczywiście jest możliwość kontaktu z trenerem i platforma wygląda ładnie, ale takie gotowe plany to można mieć za darmo, albo za dużo mniejsze pieniądze i przynajmniej ma się jakiś wpływ na to co się „wygeneruje”. Konkurencja robi to lepiej, bo trener dzwoni i jest chociaż ta pierwsza rozmowa gdzie można sobie swobodnie porozmawiać. Wtedy przynajmniej ma się poczucie, że plan jest szyty na miarę, a nie wygenerowany automatycznie. Kibicuję, ale w obecnej formie mnie to nie przekonuje.

 7. Sierpień 3rd, 2016 at 08:47 | #7

  Witaj Mikołaj,
  Jadę już 13 sierpnia w Alpy 🙂
  Będę tam trenować przez 26 dni. Najpierw w Livigno wraz z Obozowiczami z Tatra Running, a następnie w Sant Moritz szlifował formę przed Maratonem w Turynie.
  Pozdrawiam!

 8. Sierpień 3rd, 2016 at 08:53 | #8

  @Miłosz
  System automatycznego wgrywania planu wyjściowego wynika z tego, że, z naszego doświadczenia, Klient po rejestracji i zapłaceniu oczekuje jakiegoś „potwierdzenia” kupionej usługi. Trener w ciągu kilku godzin od rejestracji/płatności dzwoni do klienta. Ponieważ trenerzy dzwonią przez naszą wewnętrzną centralę telefoniczną AVR z prefixem „22″, która sprzężona jest na linii trener-Klient z systemem indywidualnych kont treningowych, zdarza się często, że klienci nie odbierają telefonu (jakaś awersja do kierunkowego z Warszawy?) i próba pierwszego kontaktu odwleka się w czasie. Czasami nawet 1-2…3 dni. Nie z naszej winy. W momencie skutecznego dodzwonienia się do Klienta, ma miejsce właśnie wspomniany „wywiad” i dostosowanie planu do indywidualnego profilu Klienta.

  Więc podsumowując – tutaj nie ma złotego środka, i wybraliśmy jeden z dwóch scenariuszy:
  robimy:

  1. pojawia się rejestracja/płatność, wgrywamy plan wyjściowy, następnie dzwonimy, dzwonimy i aż się dodzwonimy, wtedy jest rozmowa, indywidualne ustalenia i modyfikacja planu.
  nie robimy:
  2. pojawia się rejestracja/płatność, następnie dzwonimy, dzwonimy i aż się dodzwonimy, wtedy jest rozmowa, indywidualne ustalenia, modyfikacja planu i wgranie planu.

  W sytuacji w punkcie 2. występują często sytuacje odwrotne od Pańskich preferencji, czyli Klient w końcu sam się odzywa do nas zirytowany „gdzie jest moja usługa za którą zapłaciłem???”.

  Uważam też, że 79 zł za miesiąc treningu przygotowanego nie przez anonimową osobę + jego kontrola przez żywą osobę, która raz w tygodniu kontaktuje się w celu omówienia postępów i aktualizacji działań + dobrana od potrzeb biegacza dieta wraz z przepisami na jej realizację + dostęp do serwisu treningowego z filmami instruktażowymi, to nie jest wysoka cena.

 9. Iza
  Sierpień 4th, 2016 at 08:33 | #9

  Korzystam z I Sport trzeci miesiąc (w życiu nie zrobiłam takich postępów w bieganiu). Zaraz po rejestracji zadzwoniła do mnie trenerka, wszystko ustaliłyśmy, kontakt z trenerką mam bezproblemowy, w każdej chwili przez komunikator na platformie plus rozmowa telefoniczna raz w tygodniu. Plan, który początkowo wskakuje automatycznie po wybraniu celu, potem jest dostosowywany na bieżąco zarówno do moich postępów jak i innych czynników typu np. urlop, choroba czy ciężki weekend w pracy 🙂 Jestem super zadowolona i pewna, że plan przygotowany przez tak doświadczonego zawodnika i trenera jakim jest Mariusz działa i jest dla mnie bezpieczny. Polecam i pozdrawiam 🙂

 1. Brak jeszcze trackbacków