Home > Aktualności > Ottawa

Ottawa

Po pół roku przygotowań wreszcie nadchodzi dzień próby. Nie wszystko wyszło jak w marzeniach, nie były to przygotowania idealne, ale jestem pełen nadziei na dobry bieg. Już 28.05.2017 o 7:00 czasu lokalnego starter da sygnał do biegu. W Polsce będzie wtedy 13:00.

Relacja live z Maratonu znajduje się na stronie Maratonu Ottawa LINK

Bidony mam już przygotowane, za chwilę kładę się spać. Czuję się szczęśliwy, że po raz kolejny będę mógł pobiec z Orłem na piersi, że dotrwałem w zdrowiu do startu.

Bieg będzie prowadzony na 2:06:30, czyli na rekord trasy. Drugą grupę stanowić będą w większości zawodnicy biorący udział w Mistrzostwach Świata CISM, w tym nasza reprezentacja.

Wygląda na to, że warunki pogodowe będą dość trudne z uwagi na temperaturę, która może już w połowie biegu dochodzić do 20 stopni Celsjusza.

Moja dyspozycja w ostatnich miesiącach była dość zmienna, liczę jednak, że górka będzie właśnie jutro 🙂 Zresztą jedno są przygotowania, a drugie wola walki – tej ciągle nie brakuje!
Ottawa2017 (1)

Be Sociable, Share!
Kategorie:Aktualności
 1. FilipO
  Maj 28th, 2017 at 10:38 | #1

  Mariusz. Fajnie widzieć najlepszych, polskich biegaczy razem (zdjęcia na fb). Trzymam za Ciebie kciuki! Moi biedni studenci będą pisali kolokwium, a ja chyba zamiast ich pilnować skupię się na live streamie z biegu :D. Powodzenia!

 2. Arek
  Maj 28th, 2017 at 12:53 | #2

  Trzymamy kciuki !!!

 1. Brak jeszcze trackbacków