KSIĘGA GOŚCI

Styczeń 12th, 2019

Możecie to zostawić swoją opinię lub oczekiwanie.

Pamiętacie, że Wasze wsparcie jest kluczowe!


 Imię *
 Email *
 Gravatar Email [?]
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
captcha

(91)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
(31) Rafał
Sun, 1 August 2010 20:59:54 +0000

Mariusz,

WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!

Uratowałeś honor polskiego maratonu i pomimo tragicznych warunków pogodowych i wielkiego cierpienia, potwierdziłeś, że jesteś w czołówce europejskiej

(30) Dorota
Mon, 3 May 2010 16:15:01 +0000


Powodzenia w Londynie!
Trzymamy kciuki i wierzymy że się uda.
Pozdrawiam

(29) Wojtek
Thu, 29 April 2010 08:07:51 +0000

Trzymam kciuki za ME w Barcelonie - wiele zdrowia i wietrzyka w plecy na finiszu!!!

(28) prostowanie felg
Fri, 12 March 2010 14:35:10 +0000
url 

super strona, zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniedzy

(27) Waldziu
Sun, 7 March 2010 09:47:30 +0000

Ja pamietam jak biegałeś, z domu do szkoły na Skarpie. Wtedy było to dla mnie , że tak nazwę chore...a teraz wiem, że od tego sie zaczęło....Trzymam kciuki

Kolega z podstawówki

Waldziu.

(26) Piotr
Fri, 5 March 2010 10:40:09 +0000

Cześć Mariusz:) Bardzo fajna stronka , ciekawe zdjęcia ,treningi. Powodzenia w Kenii!
Pozdrawiam!
Piotrek K.

(25) magda
Mon, 1 March 2010 22:17:21 +0000

Cieszę sie ze moglam skorzystac-przeczytać o treningu interwałowym. Fajna stronka. Pozdrawiam.

(24) Katarzyna
Sun, 28 February 2010 14:52:06 +0000
url 

Bardzo fajna stronka, pozdrawiam :)

(23) sara
Sun, 14 February 2010 13:16:49 +0000
url 

Pozdrawiam, super strona, fajna księga:)

(22) Agnieszka
Wed, 10 February 2010 13:01:55 +0000
url 

Justyna kazała mi tu zajrzec :) No bardzo profesjonalnie i ciekawie tu jest, pozdrawiam:) A.

Komentarze są zamknięte