PARTNERZY

Od 2005 roku biegam sprzęcie firmy Nike oraz jestem ambasadorem firmy. Korzystanie z bogatej gamy doskonałych produktów zapewnia mi komfort i wygodę podczas treningów i zawodów.  Cenię Nike również za to, że dzięki działaniom firmy bieganie w Polsce stało się bardzo popularne. 

Fizjoperfekt Szczepana Figata, to moje nieocenione wsparcie na które mogę liczyć każdego dnia. Fizjoterapia to nie tylko stawianie na nogi w przypadku kontuzji, ale także spersonalizowany trening ogólny. Poznanie ciała zawodnika to podstawa, a my współpracujemy już od 1999 roku.

Od grudnia 2014 roku korzystam z bardzo zaawansowanej elektrostymulacji ARPwave oferowanej w gabinetach Technologii Rehabilitacyjnych i Sportowych. Metoda pozwala na przywrócenie wzorców ruchowych i trwałe – ekstremalnie szybkie – usuniecie przyczyn kontuzji. Również jest bardzo efektywnych środkiem na podniesienie ogólnej sprawności (zarówno siły mięśni, ich koordynacji i szybkości reakcji na bodźce).

.

Ciągle jestem na etapie poszukiwań i rozmów z potencjalnymi Sponsorami/Partnerami, którzy będą mieli wielki wkład w realizację ambitnych celów, jakie stoją na mojej biegowej drodze. Interesuje mnie tylko wygrywanie i najwyższy poziom sportowy. Staram się podchodzić do mojego treningu w sposób profesjonalny, jak również przestrzegać wysokich standardów w kontaktach zawodowych..

Jeżeli moje wyniki sportowe i dziedzina, jaką się zajmuje, są dla Państwa interesujące i widzicie w nich potencjał do współpracy, zapraszam do kontaktu ze mną.

Wygrajcie razem ze mną!

Mariusz Giżyński

poczta@mariuszgizynski.pl

tel.: 0048 609 579 412

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków